Lipno ubytování
Relaxace, sport, zábava

"Lipno - ubytování a rekreace bez kompromisů"


Obývák (30,5m2)

Obývák je zařízen 4 místnou pohovku (rozložitelná na pohodlné dvoulůžko) a 2 proutěnými houpacími křesílky. Pobyt zpříjemní LCD televize, DVD domácí kino s možností přehrávat DivX a MP3 (s USB vstupem) a zajisté i wi-fi přístup na Internet. Obývák je orientován na JZ směrem do vnitrobloku, je odtud přístup na terasu (7m2) s venkovním posezením a s překrásným výhledem na Lipno.

Obývák Obývák Terasa - Výhled Terasa - Výhled

Kuchyň

Kuchyň je propojena s obývákem, je vybavena sklokeramickou deskou (2 plotýnky), mikrovlnkou s grilem, velkou lednicí, kávovarem, rychlovarnou konvicí a veškerým potřebným nádobím. Kuchyňský stůl pro 5 osob je dále rozložitelný.

Kuchyň Kuchyň

Ložnice (14,5m2)

Ložnice je zařízena pro pohodlné spaní až 4 osob - manželské dvoulůžko (š. 160cm) a rozkládací sedačka (š. 160cm). Rovněž je k dispozici komoda a velká skříň. Ložnice je orientována na SV s výhledem do lesa.

Ložnice Ložnice Ložnice

Koupelna a WC (6,5m2)

Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem. WC je oddělené.

Koupelna Koupelna

Hobby sklad (3m2)

Apartmán má vlastní samostatnou uzamykatelnou komoru využitelnou k uložení kol, lyží, kočárků apod. Při zařizování jsme mysleli i na rodiny s malými dětmi - k dispozici je dětská postýlka, jídelní židlička, nočník, stolička.


Orientační dispozice apartmánu si můžete prohlédnout zde:
Dispozice

Copyright © 2014 pkuca | Odkazy